Zagęszczanie włosów

Nasze metody zagęszczania włosów dają Państwu możliwość długotrwałego użytkowania. Zagęszczanie jest idealną metodą zarówno dla osób o rzadkich włosach jak i dla osób pragnących pełnej metamorfozy w ilości włosów.

 

Indywidualnie dobierana jest gęstość, faktura włosów a także bazy do osadzania włosów. Zapewniamy indywidualne konsultacje. Pracujemy na najlepszych włosach słowiańskich i europejskich o zachowanej łusce włosów. Nasze zagęszczenie włosów nie niszczą Państwa włosów. Rozwiązania, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy stanowią skuteczną alternatywę jeśli chodzi o standardowe zagęszczenia realizowane technikami fryzjerskimi. Wykorzystywane przez nas metody w żaden sposób nie naruszają struktury włosów co pozwala na ich naturalne wzbogacenie oraz pogrubienie.

 

 

Zagęszczanie włosów – sposób na fenomenalną fryzurę

 

Twoje włosy z natury są cienkie i słabe, albo też na skutek różnych czynników ostatnio się przerzedziły? Nie ma co rozpaczać! Wypróbuj jedną z metod zagęszczania włosów i ciesz się zdrowym wyglądem pasm!

 

 

Jaką metodę zagęszczania włosów wybrać?

 

Obecnie mamy do wyboru kilka różnych metod zagęszczania włosów. Różnią się one trwałością oraz sposobem wykonania - wszystkie są bezpieczne i efektowne.

 

  • Zagęszczanie motodą Clip In Hair

Znana od lat i powszechnie stosowana metoda zagęszczenia włosów między innymi w sezonie wesel. Polega na przyczepianiu dodatkowych włosów do tych naturalnych za pomocą klipsów. Nie jest to metoda trwała, ale za to każda kobieta bez problemu będzie ją mogła wykonać w domowym zaciszu. Bardzo ważne jest, by doczepiane pasma były naprawdę wysokiej jakości.

 

  • Metoda fryzjerska

Obecnie najpopularniejszy sposób zagęszczania włosów. Polega na łączeniu włosów sztucznych z naturalnymi za pomocą maleńkich obrączek – tak zwanych mikroringów. W ten sam sposób można również włosy przedłużać. W zależności od stanu włosów oraz użytych materiałów zabieg może mieć trwałość od kilku tygodni do paru miesięcy.

 

  • Metoda mikrowłókien

Dość szybka i lubiana przez polskie kobiety metoda. Podczas wykonywania tego zabiegu na włosy wczepia się specjalne preparaty, które optycznie zagęszczają włosy. W pasma wczesuje się lub umieszcza palcami keratynowe drobinki. Następnie należy poczekać, aż użyte substancje naładują się elektrostatycznie, co z kolei powoduje, ze naturalne pasma wydają się znacznie gęstsze.

 

  • Zagęszczanie a mezoterapia igłowa

Odpowiednia dla Pań, które mają słabe, dość rzadkie włosy albo które doświadczyły problemów z wypadaniem. Polega ona na kilkukrotnym zaaplikowaniu substancji odżywczych, które pobudzają cebulki włosowe do lepszego funkcjonowania i w efekcie – zagęszczenia włosów. Zabieg taki, wykonany umiejętnie, cechuje bardzo duża trwałość - dobrze odżywione włosy rosną dalej gęste i mocne.

 

 

 

Wykonujemy również uzupełnianie włosów oraz włosy słowiańskie i europejskie metodą clip-in na spineczkach, wysokiej jakości treski, tresy i dopinki. Zapraszamy na zagęszczanie włosów - Łódź ul. Lniana 6.

Salon Sukcesjia. Rezerwacja pod numerem telefonu: 503 548 158.