Tresy, dopinki

W szerokiej ofercie produktów perukarskich oferowanych przez salon SUKCESJIA z Łodzi nie mogło zabraknąć tres, tresek fryzjerskich, dopinek, włosów na klipsach oraz warkoczy tak chętnie wykorzystywanych przez nasze klientki. Stanowią one atrakcyjne uzupełnienie asortymentu peruk i tupetów.

Tresy i dopinki, jak i pozostałe produkty znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy z najwyższej jakości słowiańskich i europejskich włosów. Nie pracujemy na włosach chińskich, indyjskich oraz sztucznych, które z racji swojej grubości nie zespalają się z włosami polskich klientek, przez co mają tendencję do nieestetycznego odstawania (część pań nazywa to efektem „spuchniętych włosów”).

Dajemy możliwość zamówienie tresek naturalnych rozmiarów, jak również ich niewielkich odpowiedników, fragmentów i pasków np. wykorzystywanych do stylizacji ślubnej lub komunijnej. Tresy, treski i dopinki tworzymy na indywidualne zamówienie, dlatego też każdorazowo zapewniamy fachowy pomiar głowy i dobór jakościowy włosów.

Salon SUKCESJIA, Łódź, ul. Lniana 6. Rezerwacja wizyty pod numerem telefonu - 503 548 158.