Peruki damskie

Jedną ze specjalizacji firmy Sukcesjia są peruki damskie, jak i ich następczynie – peruki na mikroskórze, systemy zastępujące peruki. Dla porównania tych produktów zapraszamy do zakładki PERUKI NATURALNE na naszej stronie. Dla klientek ceniących jakość włosów polecamy uzupełnienia całościowe lub częściowe na mikroskórze. Mikroskóra to cieniutka baza wykonana z naturalnego materiału, pod którą skóra głowy oddycha. Włosy osadzone są pojedynczo dając efekt wyrastania ze skóry głowy. To jedno z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie.

Na peruki damskie i uzupełnienia włosów polecamy włosy najwyższej jakości – sortowane słowiańskie lub europejskie, dające nieograniczone możliwości fryzjerskie, lekkie, układające się, w strukturze 100% włosa naturalnego. Istotna jest również technika osadzenia nowego uzupełnienia na skórze głowy. Nowatorskie rozwiązania wykonania włosów i idealne trzymanie się do włosów klientów lub skóry głowy są docenianym atutem, zapewniającym wygodę i piękny wygląd. Nasze peruki damskie i uzupełnienia włosów to odpowiedni wybór dla osób wymagających i ceniących komfort i jakość. Stworzymy dla Pań precyzyjnie dopasowane peruki damskie.

W salonie Sukcesjia dowiesz się więcej o perukach. Zachęcamy do odwiedzenia nas - Łódź, Lniana 6. Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158