Uzupełnianie włosów

Uzupełnianie włosów jest idealna metodą dla:

 

-kobiet,mężczyzn i dzieci
-osób,którym wypadają włosy
-dla osób pozbawionych włosów lub z rzadkimi włosami
-dla osób chcących wzbogacić własną ilość włosów

 

Systemy uzupełniania włosów są projektowane indywidualnie. Do wyboru mają Państwo najlepsze włosy słowiańskie i europejskie posiadające łuskę włosową.Włosy w całości uzupełnienia są osadzane techniką ręczną. Nie polecamy i nie wykonujemy uzupełnień z włosów chińskich,indyjskich i poza europejskich ze względu na krótką żywotność włosów i nienaturalny wygląd.i Indywidualnie dobieramy jakość, gęstość i grubość włosów. Stabilność na głowie zapewniają odpowiednio dobrane sposoby mocowania przez stosowanie hipoalergicznych taśm,klejów lub systemów samozatrzaskowych.

 

 

Uzupełnianie włosów – zabieg, który pokochasz

 

Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie marzy o pięknych, gęstych i zdrowych włosach. Natura czasami nie spełnia jednak naszych marzeń – włosy niektórych z nas pozostawiają wiele do życzenia. Na szczęście nie oznacza to, że już zawsze będziemy zdane jedynie na tapirowanie – z pomocą przybywa nam nowoczesna technologia.

 

Uzupełnienie jest „czymś więcej” niż standardowym zagęszczaniem włosów. Jej wykonanie polega na umieszczaniu włosów naturalnego pochodzenia w specjalnej warstwie, która imituje nasz naturalny naskórek. Tak uzupełnione włosy są niezwykle trwałe i odporne na stylizację – można je dowolnie czesać, a na dodatek zwykle nie wymagają więcej pielęgnacji, niż naturalne włosy. Gęstość włosów dobiera się indywidualnie, aby możliwa była pełna integracja naturalnych włosów z uzupełnionymi – to znaczy, aby różnica między włosami własnymi i „dodatkowymi” była niewidoczna dla oka i niewyczuwalna w dotyku, także w przypadku włosów kręconych. Uzupełnienie takie z pewnością będzie satysfakcjonujące dla kobiet i mężczyzn, którzy mają problem z łysieniem i zakolami – metoda pozwala bowiem na odpowiednie obniżenie linii włosów.

 

Zabiegi uzupełniania będą niewskazane dla osób, które mają bardzo wrażliwą skórę głowy, choroby skóry i włosów (takie jak na przykład łojotokowe zapalenie skóry) oraz niewygojone urazy na głowie. W takich sytuacjach przed podjęciem ewentualnej decyzji o zagęszczaniu należy skonsultować się nie tylko z salonem wykonującym usługę, ale również z lekarzem dermatologiem.

 

Choć uzupełnianie włosów jest bezpieczną i coraz bardziej popularną metodą, nie próbuj wykonywać jej w niesprawdzonym salonie. Zarówno użyte włosy, jak i substancje „pomocnicze” musi cechować wysoka jakość oraz odpowiednie atesty. W przeciwnym razie możesz nabawić się reakcji alergicznych oraz  osłabić naturalną strukturę włosa, czego każda z nas chce uniknąć. Postawienie na dobry, profesjonalny salon to gwarancja prawidłowo wykonanej usługi, którą później będziesz mogła polecić swoim przyjaciółkom.

 

 

Wykonujemy również usługi regeneracji uzupełnień, zabiegi pielęgnacyjne oraz zabiegi dokładania włosów w uzupełnieniach. Zapraszamy do Sukcesji na uzupełnianie włosów 

Łódź, ul. Lniana 6. Rezerwacja pod numerem telefonu: 503 548 158