Peruki z włosów naturalnych

Miej wiele na głowie! PERUKI z naturalnych włosów słowiańskich

Szczęśliwi ci, których naturalna czupryna jest gęsta i lśniąca. Niestety, nie każdy z nas ma powody, by dziękować Matce Naturze za swoje włosy. Z myślą o takich właśnie osobach powstał nasz salon, w którym dzięki najwyższej jakości perukom z naturalnych włosów zamaskujesz lub ukryjesz to, z czego nie jesteś dumny.

PERUKI Z PRAWDZIWYCH WŁOSÓW, SYSTEMY WŁOSÓW – KTO JE KUPUJE? 

Wbrew temu, co mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, peruki z prawdziwych włosów kupują nie tylko osoby zmagające się ze schorzeniami onkologicznymi. Z dobrodziejstw tego rozwiązania korzystają także kobiety i mężczyźni, którzy chcą co jakiś czas dokonać metamorfozy swojego wyglądu.

Peruki naturalne stanowią niezbędny rekwizyt również dla osób, które profesjonalnie zajmują się modelingiem lub działają w szeroko pojętym show-businessie. Tak, to właśnie dzięki perukom z prawdziwych włosów znane i lubiane wokalistki, aktorki oraz modelki tak często się zmieniają każdorazowo wzbudzając zainteresowanie mediów oraz fanów obserwujących je na popularnych kanałach społecznościowych.

NATURALNE PERUKI Z SALONU SUKCESJIA

Tym, co zdecydowanie odróżnia nasze peruki od tych dostępnych w innych salonach i sklepach, jest fakt, że są one stworzone w 100% z naturalnych słowiańskich włosów. Nie wykorzystujemy włosów sztucznych, jak również chińskich, indyjskich i tych pochodzących z innych krajów znajdujących się poza Europą.

Oferujemy także inne produkty perukarskie tj. treski, dopinki oraz warkocze. Wykonujemy również profesjonalne usługi, które pozwalają na skuteczne zagęszczenie i przedłużenie włosów np. przed nadchodzącym ślubem lub inną uroczystością rodzinną. Przeprowadzamy także rekonstrukcje fryzur tzw. częściowe uzupełnianie włosów, które są wspaniałą alternatywą dla klientów, którzy borykają się z problemem rzadkich włosów. Zabieg ten docenią także osoby, które w pewnych partiach głowy włosów nie posiadają oraz ofiary poparzeń.

DLACZEGO WYKONUJEMY PERUKI WYŁĄCZNIE ZE SŁOWIAŃSKICH WŁOSÓW?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest w zasadzie bardzo prosta – ponieważ tworzymy produkty najwyższej jakości!

Wykorzystywane przez nas włosy słowiańskie posiadają rdzeń oraz naturalną łuskę włosa co sprawia, że są piękne, lśniące i w pełni naturalne. Doskonale poddają się również zabiegom fryzjerskim oraz różnorodnym metamorfozom. A dzięki temu, że nie są przetwarzane przemysłowo i obrabiane chemicznie mają również dłuższą trwałość.

Naturalne włosy słowiańskie pochodzące z Polski, Czech, Słowacji czy Białorusi uchodzą za najbardziej szlachetny materiał do wytwarzania wysokiej jakości wyrobów perukarskich charakteryzujących się ponadprzeciętną miękkością i gładkością. Wskutek czego wyglądają dokładnie tak jak naturalne włosy osoby, która je nosi, szczególnie że peruka jest praktycznie niewyczuwalna na skórze.

Pielęgnacja peruki wykonanej z naturalnych słowiańskich włosów jest prosta. I można ją nosić także w czasie uprawiania sportu – dzieje się tak dlatego, że jest ona „zamontowana” na stałe. Osoby, które noszą peruki z prawdziwych włosów, mogą zmieniać uczesanie tak często, jak chcą – włosy słowiańskie układają się dokładnie tak samo, jak naturalne włosy, bo przecież tak właściwie to nimi są!

Jeśli więc pragniesz odmienić swój wizerunek – czasowo lub na stałe – skorzystaj z naszej oferty i sprawdź ceny peruk naturalnych dostępnych w naszym asortymencie! Zapraszamy!

PERUKI – OBALAMY POPULARNE MITY!

MIT: Nowoczesne uzupełnianie ubytków i braków włosów może być wykonywane zarówno na całą głowę (stanowi 100% nowych włosów), jak i na mniejszych powierzchniach, w taki sposób by peruka łączyła się z własnymi włosami lub była ich ZAGĘSZCZENIEM LUB przedłużeniem.

MIT: Nowoczesne systemy uzupełnienia ubytków i braków włosów umożliwiają skórze głowy swobodne oddychanie.

MIT: Wytwarzane przez nas peruki to produkty tworzone na indywidualne zamówienie, które są dokładnie dopasowane do wymiarów głowy zamawiającego.

MIT: Nasze naturalne systemy zagęszczania ubytków i braków włosów oparte są o najszlachetniejsze słowiańskie (są to w 100% włosy naturalne bez domieszek innych włosów).

MIT: Nasze systemy uzupełniania są lekkie i mają odpowiednią ilość włosów. O bujności fryzury decyduje Klient.

MIT: Nasze uzupełnienia ubytków i braków gwarantuje ręczne osadzenie włosów na mikroskórze.

MIT: Nowoczesne niechirurgiczne uzupełnianie ubytków i braków włosów służy przez lata.

MIT: Oferowane przez nas systemy zagęszczania są wykonywane na szlachetnych mikroskórach, które nawet po wielu latach użytkowania nie zmieniają swojego kształtu (nie ulegają rozciąganiu).

  • Peruki z naturalnych i prawdziwych włosów są tworzone na całą głowę.
  • W perukach skóra głowy nie oddycha, jest gorąco.
  • Wszystkie peruki są maszynowo wykonane
  • Peruki są z sztucznych włosów
  • Peruki posiadają nienaturalną gęstość i masywną konstrukcję.
  • Włosy w perukach przytwierdzone są na treskach, przez co każdy podmuch wiatru może odsłonić miejsca osadzenia włosów.
  • Peruki są nietrwałe.
  • Peruki tworzone są na nieestetycznych siatkach i sztucznych materiałach, które z biegiem czasu nieestetycznie się rozciągają.

ZAPASZAMY DO SALONU SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158