Peruki z włosów naturalnych

Miej wiele na głowie! PERUKI z naturalnych włosów słowiańskich

 

    Szczęśliwi Ci, których naturalna czupryna jest gęsta i lśniąca. Niestety, nie każdy z nas ma powody, by dziękować Matce Naturze za swoje włosy. Z myślą o takich właśnie osobach powstał nasz salon – dzięki produktom takim jak peruki z prawdziwych włosów ( najwyższej jakości i indywidualnie dobranej cenie) zamaskujesz to, z czego nie jesteś dumny.

 

    Wielka sztuka – dobre peruki z prawdziwych włosów

    Kto dzisiaj kupuje peruki z prawdziwych włosów? Wbrew pozorom nie tylko osoby po przebyciu poważnych chorób,  ale także kobiety i mężczyźni, którzy pragną co jakiś czas dokonać swojej metamorfozy. Peruki z naturalnych włosów są także niezbędnym „wyposażeniem” osób, które parają się modelingiem albo szeroko rozumianym show businessem – to właśnie dzięki nowoczesnym perukom z prawdziwych włosów Twoja ulubiona wokalistka tak często zmienia kolor i długość włosów! Nasze naturalne peruki, w porównaniu do oferowanych w innych sklepach, są wykonane w 100 % z prawdziwych włosów. Oczywiście, mamy również przygotowaną ofertę dla osób, które nie mają ochoty nosić peruki, lecz chciałyby na przykład zagęścić swoją fryzurę przed ślubem – wiele kobiet korzysta obecnie z zagęszczania i przedłużania włosów. Dopinki i treski potrafią zmienić wygląd głowy nie do poznania! Przeprowadzamy także rekonstrukcje fryzur tzw.częściowe uzupełnianie włosów, które są wspaniałą alternatywą dla osób, które mają rzadkie włosy lub w niektórych partiach włosów ich nie posiadają – zabieg ten na pewno docenią osoby, które doznały urazów lub poparzeń skóry głowy.

 

    Dlaczego peruki z prawdziwych włosów?

    Włosy słowiańskie, czyli pochodzące z Polski, Czech, Słowacji czy Białorusi są najbardziej cenionym materiałem w branży. Słowiański włos jest produktem w pełni naturalnym, jest  lśniący - poddaje się metamorfozom i zabiegom fryzjerskim. Najważniejszą cechą jest to,że posiada rdzeń i naturalną łuskę włosa.Są to włosy nieprzetwarzane przemysłowo i nieobrabiane chemicznie,co powoduje ich długi czas użytkowania. Walory te powodują,że są one królowymi wśród wszystkich włosów. Można powiedzieć więc, że jest on „tworzywem” najbardziej szlachetnym – wykonane z niego peruki cechują się miękkością oraz gładkością. Peruki z naturalnych włosów wyglądają dokładnie tak, jakby stanowiły włosy osoby, która je nosi. Pielęgnacja naturalnej peruki jest łatwa, a do tego są one niemal niewyczuwalne na skórze. Naturalna peruka może być noszona także podczas uprawiania sportu (nie wyłączając pływania!) – dzieje się tak dlatego, że jest ona „zamontowana” na stałe. Osoby, które noszą peruki z prawdziwych włosów, mogą zmieniać uczesanie tak często, jak chcą – włosy słowiańskie układają się dokładnie tak samo, jak naturalne włosy, bo… przecież nimi są!

 

    Jeśli pragniesz odmienić swój wizerunek – czasowo lub na stałe – skorzystaj z naszej oferty i sprawdź ceny peruk naturalnych u nas! Peruki naturalne z prawdziwych włosów, a także nowoczesne zabiegi pozwolą Ci wykreować wizerunek, o jakim zawsze marzyłeś!

  • Peruki z naturalnych i prawdziwych włosów są tworzone na całą głowę. Nowoczesne uzupełnianie ubytków i braków włosów jest wykonywane na całą głowę (stanowi 100% nowych włosów), a także na mniejszych powierzchniach, by łączyły się z własnymi włosami lub były ich przedłużeniem.​
  • W perukach skóra głowy nie oddycha, jest gorąco. Nowoczesne systemy uzupełnienia ubytków i braków włosów umożliwiają swobodne oddychanie.
  • Peruki podlegają standardowej produkcji. Peruki często źle dolegają do głowy. W nowoczesnych systemach, wymiary są idealnie doprecyzowane do głowy konkretnego Klienta.
  • Sztuczne peruki najczęściej tworzy się z włosów azjatyckich lub syntetycznych. Nasze naturalne systemy zagęszczania ubytków i braków włosów oparte są o najszlachetniejsze włosy europejskie i słowiańskie (są to w 100% włosy naturalne bez domieszek innych włosów).
  • Peruki posiadają nienaturalną gęstość i masywną konstrukcję. Nasze systemy uzupełniania są lekkie, mają właściwą ilość włosów. O bujności fryzury decyduje Klient.
  • Włosy w perukach przytwierdzone są na treskach, nitkach lub kępkach. Podmuch wiatru odsłania miejsca osadzenia włosów. Uzupełnianie ubytków i braków gwarantuje osadzenie pojedynczych włosów na oryginalnej mikroskórze.
  • Sztuczne produkty posiadają krótki czas użytkowania. Nowoczesne niechirurgiczne uzupełnianie ubytków i braków włosów służy przez lata.
  • Z naszymi systemami możesz sobie pozwolić na regularną zmianę wizerunku.
  • Peruka syntetyzna tworzona jest na siatkach i sztucznych materiałach. Użytkowanie peruk prowadzi do stałego rozciągania. Oferowane przez nas systemy zagęszczania są wykonywane na szlachetnych mikroskórach, które po latach nie zmieniają swojego kształtu (nie ulegają rozciąganiu).


ZAPASZAMY DO SALONU SUKCESJIA,


GWARANTUJEMY NAJWYŻEJ JAKOŚCI PERUKI Z NATURALNYCH, PRAWDZIWYCH WŁÓSÓW SŁOWIAŃSKICH


ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.
REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158