Peruki Naturalne

Peruki naturalne, a niechirurgiczne uzupełnianie ubytków


1. Peruki naturalne są tworzone na całą głowę. Nowoczesne uzupełnianie ubytków i braków włosów jest wykonywane na całą głowę (stanowi 100% nowych włosów), a także na mniejszych powierzchniach, by łączyły się z własnymi włosami lub były ich przedłużeniem.

2. W perukach naturalnych skóra głowy nie oddycha, jest gorąco. Nowoczesne systemy uzupełnienia ubytków i braków włosów umożliwiają swobodne oddychanie.

3. Peruki z naturalnych włosów podlegają standardowej produkcji. Peruki naturalne często źle dolegają do głowy. W nowoczesnych systemach, wymiary są idealnie doprecyzowane do głowy konkretnego Klienta. 

4. Peruki przesuwają się, spadają, nie są stabilne na głowie. Stosując nowoczesne systemy uzupełniania ubytków i braków włosów mamy pewność idealnego przytwierdzenia do włosów lub skóry klienta.

5. Peruki z naturalnych włosów najczęściej tworzy się z włosów azjatyckich lub syntetycznych. Nasze systemy zagęszczania ubytków i braków włosów oparte są o najszlachetniejsze włosy europejskie i słowiańskie (są to w 100% włosy naturalne bez domieszek innych włosów).

6. Peruki z prawdziwych włosów posiadają nienaturalną gęstość i masywną konstrukcję. Nasze systemy uzupełniania są lekkie, mają właściwą ilość włosów. O bujności fryzury decyduje Klient.

7. Włosy naturalne w perukach przytwierdzone są na treskach, nitkach lub kępkach. Podmuch wiatru odsłania miejsca osadzenia włosów. Uzupełnianie ubytków i braków gwarantuje osadzenie pojedynczych włosów na oryginalnej mikroskórze.

8. Peruki nie pozwalają na aktywne uprawianie sportu. Z naszym uzupełnianiem włosów na stałe możecie Państwo prowadzić aktywny tryb życia i uprawiać sport.

9. Peruki z włosów posiadają krótki czas użytkowania. Nowoczesne niechirurgiczne uzupełnianie ubytków i braków włosów służy przez lata.

10. Brak możliwości pełnej stylizacji, stylingu, zabiegów fryzjerskich. Konieczność pielęgnacji w wyspecjalizowanych placówkach. Z naszymi systemami możesz sobie pozwolić na regularną zmianę wizerunku, a wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonywać w zaciszu domowym lub zlecać ją nam.

11. Peruki z włosów prawdziwych tworzone są na siatkach i sztucznych materiałach. Użytkowanie peruk prowadzi do stałego rozciągania. Oferowane przez nas systemy zagęszczania są wykonywane na szlachetnych mikroskórach, które po latach nie zmieniają swojego kształtu (nie ulegają rozciąganiu).

12. W perukach klienci odczuwają dyskomfort użytkowania. W naszych systemach uzupełniania ubytków i braków włosów na stałe klienci odczuwają radość z włosów świetnej jakości idealnie do nich pasujących. Stosowane przez nas włosy naturalne to najwyższa jakość.

Peruki z włosów naturalnych mogą być stosowane niemal przez wszystkich, ale jeśli jest to możliwe zaleca się przedłużenie, zagęszczenie lub uzupełnianie włosów.

Łódź, Lniana 6